Szukaj na tym blogu

Fotografia ślubna

Data ślubu już wybrana, teraz czas na szczegółową organizację... A może uzależniacie datę od dostępności fotografa ślubnego? To wcale nic dziwnego! Dobre zdjęcia to bardzo ważna sprawa. Jeśli zależy nam na usługach konkretnego specjalisty, warto dużo wcześniej zarezerwować u niego termin. W końcu to on, na swoich zdjęciach, odda emocje tego ważnego dnia. 

Fotograf ślubny


Jeśli oglądaliście różne oferty, wiecie, że można wybrać sobie odpowiednie pakiety. Czym się one różnią? Przede wszystkim długością obecności fotografa podczas ślubu. Jako, że jest to najczęściej jedyne takie wydarzenie w życiu, nie warto oszczędzać i zamawiać fotografa ślubnego jedynie na dwie godziny. Już same przygotowania to mnóstwo emocji i niecodziennych sytuacji! Momenty, kiedy żadne z Młodych nie wie, co będzie dalej... Oczywiście scenariusz jest wiadomy, ale emocje nowe! Warto je uwiecznić na zdjęciach, aby po latach móc się ponownie wzruszyć.


Ślub


Sam ślub to dość intymny moment. Nie pozwólcie tuzinom wujków i cioć na otoczenie Was przy ołtarzu i ostrzeliwanie aparatami. Wystarczy jeden profesjonalny fotograf ślubny. Czym się różni profesjonalista od amatorów? W ogóle nie zauważycie jego obecności! A jeśli już zdecydowaliście się na fotografa ślubnego, niech ciocie i wujkowie z aparatami nie będę tłem dla tych wzniosłych chwil przy przysiędze. O wiele lepiej będą prezentować się w ławkach wraz z całą rodziną. 

Wesele

Wesele - tutaj dzieje się najwięcej. Młodzi  często nie pamiętają szczegółów, bo nadal trzymają ich emocje. Reportaż z wesela pozwoli sobie przypomnieć szaloną zabawę, nieplanowane sytuacje oraz uczucia, jakie towarzyszyły wszystkim tego dnia.

Sesja ślubna

To już czas tylko dla Was, Wy jesteście głównymi bohaterami zdjęć. W którym momencie wesela zrobić sesję? Wcale nie musi to być dzień ślubu. Coraz więcej par decyduje się na realizacje zdjęć w innym terminie. To prawda, że trzeba ponownie się przygotować, zamówić makijażystkę oraz fryzjerkę. Ale przynajmniej macie ten komfort, że nikt na Was nie czeka. W dniu ślubu możecie stresować się, że goście zostali sami na sali. A to nie sprzyja zdjęciom.


sesja ślubna w plenerze

Gdzie wykonać sesję? Fotograf ślubny na pewno Wam podpowie. Jeśli mieszkacie w dużym mieście, takim jak Wrocław, macie multum możliwości! Począwszy od zabytków, kolorowych kamienic, miejskiej zieleni... Do wyboru do koloru! Doświadczony fotograf ślubny zna piękne miejsce - powiedzcie, jaki klimat chcielibyście uzyskać i... do dzieła! Możecie wybrać również piękne tereny podmiejskie, których pod Wrocławiem pełno!


Zapraszamy! 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza