Szukaj na tym blogu

24 lipca 2013

Jak spędzić wieczór panieński?Pomysłów, jak spędzić ten wyjątkowy wieczór, jest wiele. Wszystko zależy od zainteresowań uczestniczek imprezy oraz wyznaczonego budżetu. Przede wszystkim należy jednak trafić w gusta Panny Młodej. W końcu to Jej „ostatni dzień wolności”. Popularne jest rozpoczęcie imprezy w domu i jej dalszy ciąg w klubie.
Wieczór można urozmaicić o coś niestandardowego. Co powiecie na SPA w domu? Ale po kolei...

Wieczór panieński SPA


Masażystka pozwoli zrelaksować się przed imprezą. Na pewno przyda się to przyszłej Pannie Młodej, której przygotowania do ślubu spędzają sen z powiek. Warto również zamówić makijażystkę, stylistkę fryzur oraz manicurzystkę, które zadbają o olśniewający wygląd tego wieczoru. Odpowiednie przygotowanie gwarantuje późniejszą dobrą zabawę w klubie. Praktycznym dodatkiem jest obecność fotografa, który uwieczni całą imprezę na zdjęciach – dzięki temu nie będziecie musiały przejmować się pilnowaniem aparatu i pamiętaniem o robieniu zdjęć (gdy impreza jest udana, kto by o tym myślał?). Należy także pamiętać, aby odpowiednio wcześniej zarezerwować miejsce w klubie.Sesja zdjęciowa

Jeśli macie czas, możecie zorganizować sobie krótką sesję zdjęciową. Profesjonalnie przygotowane przez wizażystkę, fryzjerkę, stylistkę i manicurzystkę, nie tylko pięknie będziecie wyglądać podczas sesji, ale także później, na imprezie. Czyli 2w1 – pamiątka w postaci zdjęć, a także idealny wygląd przez całą noc.

Imprezę w domu można uatrakcyjnić różnego rodzaju śmiesznymi zabawami, czy quizami, które rozluźnią atmosferę i rozbawią towarzystwo. Jeżeli uczestniczki chcą czegoś bardziej oryginalnego świetnym pomysłem jest wynająć instruktorkę tańca sexy dance – i tu znów 2w1, a nawet 3w1! Dobrze się bawicie, nauczycie się kobieco poruszać, a także podłapiecie kilka ruchów, które pomogą Wam później na parkiecie.

Co jeszcze?
 
Popularną atrakcją jest występ męskiego striptizera, czyli tancerza erotycznego. Jest to jednak pomysł budzący sporo kontrowersji. Nie wszystkim Pannom Młodym może się spodobać, a nie chcemy przecież, aby bohaterka wieczoru panieńskiego czuła się skrępowana. Jeśli jednak zdecydujecie się na męski striptiz, zasięgnijcie opinii i wybierzcie profesjonalistę, którego występ nie będzie pozbawiony smaku. A jeśli opcja tancerza erotycznego nie wchodzi w grę, można zamówić na wieczór barmana. Efektowne przyrządzanie drinków przez przystojnego mężczyznę na pewno jest ciekawą alternatywą.
Dla lubiących spędzać aktywnie czas polecamy wybrać się do kręgielni, na bilard, paintball albo zorganizować weekend wyjazdowy w jakieś ciekawe miejsce. Pamiętajcie, aby atrakcje dobierać do upodobań Panny Młodej, ale również brać pod uwagę zdanie uczestniczek. Tego wieczoru wszyscy mają dobrze się bawić – pozostawiony niesmak na pewno nie będzie dobrym wspomnieniem! ;-)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza