Szukaj na tym blogu

17 czerwca 2014

Fotorelacja z naszych wieczorów panieńskich

Jak wiecie, w naszej ofercie jest sporo pomysłów na spędzenie wieczoru panieńskiego. Dziś chcieliśmy Wam zaprezentować efekty tych pomysłów i przedstawić dziewczyny, które wspaniale się z nami bawiły!


Sesja fotograficzna na panieński


Sesja fotograficzna to jeden z najczęściej wybieranych motywów na wieczór panieński. Od tego się wszystko zaczęło! Nasza wizażystka oraz fryzjerka zostały zaproszone na miejsce imprezy jako... niespodzianka. Ania, przyszła Panna Młoda, nie miała pojęcia o co chodzi! Jako, że cały wieczór był w stylu lat 20., nasze profesjonalistki przygotowały Anię i... zawiozły wraz z resztą dziewczyn na sesję zdjęciową. Dopiero w studiu, bohaterka imprezy, dowiedziała się, o co tak naprawdę chodzi. Jej przyjaciółki spisały się świetnie, przygotowując mnóstwo stylizacji.

Panieński Ani w studiu
Stylizacja Ani na wieczór panieński
Stylizacja w stylu lat 20


Kolejną zaskoczoną Panną Młodą była Ada. Wraz z mnóstwem koleżanek przybyła do studia, gdzie okazało się, że czeka na nią stylistka i... fotograf! Ada również niczego się nie spodziewała, więc zaskoczenie było podwójne.

Asia wraz z koleżankami


Były też Panny Młode świadome tego, że jedną z atrakcji będzie sesja fotograficzna. Tak właśnie było z Amelią. Jej świadkowa zaprosiła naszą wizażystkę oraz fryzjerkę do apartamentu, w którym odbywała się impreza. Na miejscu okazało się, że cały wieczór jest w klimacie pin up. Świetna sprawa! Takie stylizacje atrakcyjnie wyglądają na zdjęciach, więc warto, chociaż na samą sesję, postawić na przebieranki.

Wieczór panieński w stylu pin up
Reportaż fotograficzny z wieczoru panieńskiego


Kiedy dobrze się bawicie, trudno jest Wam uwiecznić  na zdjęciach wszystkie dobre momenty. Dlatego też mamy dla Was fotografa, który niezauważenie towarzyszy Wam podczas zabawy. Jest to dobre rozwiązanie, jeśli nie lubicie pozować, albo w napiętym grafiku wieczoru panieńskiego nie macie czasu na wybranie się do studia. Fotograf przyjedzie do Was!

Asia, na swoim wieczorze panieńskim została zaskoczona przyjazdem wizażystki oraz stylistki. Tutaj również królowała tematyka pin up, lecz Panna Młoda nie spodziewała się, że zostanie przygotowana także makijażowo i włosowo! Uwielbiamy takie retro-looki i uwielbiamy takie odważne dziewczyny! Niedługo po przygotowaniu Asi, wszystkie dziewczyny limuzyną udały się do klubu. Od momentu, kiedy jak gwiazdy wysiadały z auta, towarzyszył im nasz fotograf. Zobaczcie, jak bawiły się w klubie!

Panieński Ani w klubie muzycznym
Tort na panieński


Niektóre reportaże zaczynają się już w domu. Dobrze, kiedy dużo się dzieje, wtedy zdjęcia są najciekawsze i najbardziej różnorodne. Taką moc atrakcji przygotowały dla Marleny przyjaciółki! Tort, gry, prezenty. Emocji było co nie miara! Zadania nie skończyły się nawet po wyjściu do klubu - wieczór panieński Marleny był bardzo intensywny!

Niespodzianka na panieński


Ostatnio bawiliśmy się też z Martą. Na początku to w zasadzie... bez Niej! Koleżanki przygotowały zasadzkę i bohaterka imprezy została specjalnie porwana na imprezę i w trakcie dostarczona z zasłoniętymi oczami! I od tej pory już nie było wytchnienia. Konkursy, zadania, prezenty, wspominki, śmiechy. Oj! Dużo się działo! Materiał zdjęciowy był ogromny, a to tylko zabawa w domu! W późniejszej eskapadzie do klubu nasza fotografka już nie towarzyszyła, ale doszły nas słuchy, że działo się nie mniej niż na początku imprezy!

Domówka


Nauka tańca na szpilkach na wieczór panieński

Innym pomysłem, coraz bardziej popularnym, są zajęcia z tańca na szpilkach! Dzięki temu dziewczyny mają możliwość poruszać się i poznać wiele kobiecych ruchów, które potem przydadzą się na imprezie w klubie. Trening nie jest trudny, ponieważ ma być przyjemnością! Już nie długo szykujemy zajęcia taneczne połączone z panieńską sesją zdjęciową. Wiemy więc już, że wieczór będzie pełen atrakcji i to różnorodnych! 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza