Szukaj na tym blogu

16 lutego 2014

Jak wybrać buty do ślubu?

Biała suknia - myślisz więc, że i białe buty! W poszukiwaniu tych wymarzonych udajesz się w pierwszej kolejności do salonu sukien ślubnych. Najlepiej jest znaleźć je w tym samym salonie, w którym kupujemy sukienkę - dzięki temu można je zmierzyć przy przymiarce. Ale tam... 


Rozczarowanie! Modele wcale nie są ciekawe. Lubisz klasykę, a każda szpilka mocno zdobiona. Chciałabyś coś ozdobnego, buty wyglądają kiczowato. Dochodzi do tego fason, wyprofilowanie oraz obcas. Zdarzają się oczywiście perełki, ale zdaje się, że producenci stawiają na aktualizowanie ślubnych sukienek, nie na unowocześnianie obuwia. A szkoda!

Gdzie w poszukiwaniu białych butów do ślubu?


Możliwości niestety nie ma tak wiele, bo biały kolor nie jest zbyt popularny. Zanim się poddasz, przeglądnij Internet. To największy zbiór obuwia i konfekcji! Nie zamawiaj na ostatnią chwilę i zwróć uwagę, gdzie jest możliwość zwrotu (a powinna być wszędzie!), bo może się okazać, że obuwie jest niewygodne. Niestety bez mierzenia trudno jest to ocenić. Nie sugeruj się zdaniem innych, bo każda kobieta ma inną stopę, inne potrzeby, inny sposób chodzenia. 
Kolorowe buty do ślubu?

 

Minusem białych butów jest ich jednorazowość. Jednak biorąc pod uwagę to, że suknię ślubną również ubieramy tylko raz, ten argument jest bez znaczenia. Znaczenie będzie miał dla osób ekonomicznych lub dla tych, które chciałyby pójść do ślubu w butach, które mają sprawdzone. Raczej nie będzie to kolor biały, ale nic nie szkodzi! Modne są kontrasty! Kolorystykę butów można dobrać do dodatków, biżuterii, bukietu. Najczęściej wybierane to róż, chaber, bordo, fiolet, nude. Kolory, które można wiele razy później ubrać - nie raz nam się przydadzą! Pomogą też ożywić całą stylizację - kolorowe buty to modny i ciekawy dodatek.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza